Mobil Ödeme Nakite Çevirme

İnternet sitemizden mobil ödeme işleminiz tamamlandığında ödemeleriniz anında gönderilir. Mobil ödeme başvurularınızda, güvenliğiniz için teyit ederek işlem sağlamaktayız.

Firmamızın mobil ödeme işlemlerinde operatörlerin uyguladıgı %40’lık kesinti/komisyon oranı mevcuttur. Mobil ödeme işlemlerinde sizlere anında nakit sağlanırken, firmamıza fatura tarihinde ödeme yapılır.

MOBİL ÖDEMELERİ AÇMA

Vodafone Türkiye, Turkcell ve Türk Telekom’daki mobil ödemeler, bulunduğunuz şebekenin üç üyesini daha yapabilir. Türk Telekom’da MOBİLODEME KAYIT yazarak 5555 numaralı telefona kısa mesaj gönderebilirsiniz. Türk Telekom Mobil Ödeme’nin aylık limiti en fazla 500 TL’dir. Ayrıca, her ödeme için vergiler dahil 50 kuruşluk bir mesaj alacaksınız.

Bir Vodafone abonesiyseniz, 7878 numaralı metni MOBILODEME AC yazarak yazabilirsiniz. Kısa mesajınızdan sonra, mobil ödemeniz kullanıma hazır olacaktır. Vodafone mobil ödeme işlem limitleri günlük 100 Türk Lirası ve aylık maksimum 200 Türk Lirası tutarındadır. Ayrıca, gönderdiğiniz her mesaj, vergiler dahil olmak üzere 41 hesabınıza yansıtılacaktır.

Turkcell abonesiyseniz, mobil ödemenizi açmak için 532 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekir. Sizden 6 aylık bir mobil abonelik ücreti alacaklar. Bu abonelik ücreti, Turkcell Premium kullanıcıları için vergiler dahil, 5,99 Türk Lirası, normal kullanıcılar için vergiler dahil olmak üzere 3,99 TL’dir.

 

mobil ödeme bozdurma