Pınar şems

Pınar Şems Bordo pelerinli tesettür abiye modelleri son yıla damga vurmuş nadide ürünler arasına gösteriliyor. Düğün Nişan gibi ortamlarda şıklık yarışında olan ve en az gelin kadar göz alıcı görünmek isteyen bayanlar müşterilerin tüm isteklerini aynı oranda karşılık veren bu pelerinli abiye modelleri bordo renginin tüm çarpıcılığı ile birlikte arz-ı endam etmeyi başarıyor. Arkadan fermuarı bulunan bu ürünler gizli fermuar ayrıcalığı ile birlikte şıklığın bir an olsun azalıp yok olmasına izin vermiyor. Tül kumaşın esintili ve rahat hissettiren konforuyla imal edilmiş ürünler soğuk kış akşamlarında gerçekleşen Düğün Nişan gibi törenler için de ideal standartlara sahip.

Modaya Uygun Tesettür Abiye Modelleri

Hâkim yakası ile birlikte bordo pelerinli pullu abiyeler kişiye özel seçkisi ve beğeni tablosu ile birlikte göz dolduran ilk abiye modelleri arasında yeni sahiplerini bekliyor. Bu ürünlere ek olarak kuyruklu abiye modelleri de her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce kişi tarafından beğenilerek satın alınıyor. Pullu ve Şifon kumaşın tüm cazibesi ile birlikte eskime ve solma etkilerine karşı mucizevi bir direnci olan bu abiye modellerini satın almak mümkün. Pullu kumaştan imal edilmiş bu abiye modellerinin kol kısımları ise düz kesim olarak belirleniyor. Sade ama etkili dışa vurumların altına imzasını atmak isteyen tüm hanımlar için kuyruklu pullu abiyelerde hakim yaka seçeneği mevcut. Bu ürünlerde en moda olan renk ise bordo olarak göze çarpıyor.

Modaya Uygun Abiye Modelleri

Yarasa abiyeler alternatif tesettür abiye kategorisinde yer alan son derece çağdaş ve sıra dışı formlara sahip ürünler arasında değerlendirilebilir. Kollarını kaldıran hanımlar pelerin kadar etkili tüllü etkilere sahip olabiliyor. Bu ürünler 36 bedenden başlayarak 44 bedene kadar uzanan geniş bir seçim şansını da potansiyel alıcılarına sunuyor. Özellikle farklı renk seçeneklerine düşkün olan müşteri kitlesi için lacivert, yeşil ve bordo gibi birbirinden özgün renkler mevcut. Tüm bu abiye modellerini topuklu ayakkabılar ve çeşitli aksesuarlar ile zenginleştirmek mümkün. Özellikle düğün sezonunun açıldığı şu kış günlerinde gardıropları süsleyen abiye modelleri birbirinden farklı desen ve motifleri ile hanımları alışverişe çağırmaya devam ediyor. Bu ve bir çok Pınar Şems ürününü sitemizden temin edebilirsiniz…

mobil ödeme bozdurma